Co nas cechuje

Zostań naszym Klientem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, telefonu bądź e-maila.

Wieloletnie doświadczenie

Zespół savaPartners posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie usług badania sprawozdań finansowych oraz innych czynności biegłego rewidenta, także czynności z zakresu doradztwa transakcyjnego, wycen, doradztwa biznesowego oraz sprawozdawczości finansowej. Doświadczenie jest kluczowym kryterium doboru naszych partnerów biznesowych.

Zróżnicowane kompetencje

Praktyka wskazuje, iż Klienci szukają firmy doradcze, które w sposób kompleksowy zatroszczą się o sprawną realizację projektów. savaPartners odpowiada na takie zapotrzebowanie rynku. Szerokie kompetencje zespołu savaPartners pozwalają w sposób efektywny i zintegrowany przeprowadzić swoich Klientów przez szereg projektów. Dodatkowo, naszą specjalnością są usługi dla spółek z włoskim kapitałem, ze względu na fakt, iż nasi partnerzy biznesowi wyodrębniają w swojej strukturze komórki włoskie (Italian Desk).

Nowoczesne i efektywne metody pracy

savaPartners, wykorzystując bogate doświadczenie swojego zespołu, zaimplementowała najbardziej efektywne narzędzia pracy. Umiejętność posługiwania się tymi narzędziami kierownictwo savaPartners zdobyło w trakcie współpracy z liderami branży doradztwa, w tym ze spółkami zaliczanymi do tzw. „Wielkiej Czwórki”, a ponadto, „po drugiej stronie” – z polskimi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami.